سلام بر حسين عليه السلام

قائله به پايان رسيد. در نيمروزی خانواده اصحاب و حتی خود ولی خدا را در خون خود قوطه ور کردند و برای اين کار نذز کرده و جشن گرفتند و خوشحالی کردند که فرزند علی را سر بيده و خانواده اش را به اسارت بردند.

حسين عليه السلام را  برای اينکه پسر علی عليه السلام بود وعلی پدران کافر آنها را به درک واسل کرده بودکشتند به خيال اينکه ديگر تمام شد و کسی توان مقابله با آنها را ندارد ولی يا علی را خوب نشناخته بودند يا زينب را نمی شناختند چون علی شير زنی همچون خود پرورش داده که خواب و خوراک را از آنها خواهد گرفت و بلايی بدتر از امام حسين(ع) بر سر آنها خواهد آورد.

ولی باز هم اينها تسلی رنج وغمی که به خانم حضرت زينب وارد شد نخواهد شد و ما حتی سر سوزنی از آن را درک نکرده و نخواهيم کرد مگر............

چادرت از روی سرت نيافتد                            دست کسی به محجرت نيافتد

/ 36 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
n

سلام. خيلی عاليه. من به شما لینک دادم. خسته نباشيد. در پناه حق. يا علی

علی کُن

اين اسبه يا قاطر؟

~سحر~

ای کاش می تونستيم کامل اين حرفا رو بفهميم...

gholi

منتظر مطالب جديدت هستيم

ميوندارتون!

سلام علی جان! مهمترين ويژگی وبلاگت اينه که مطابق با جريانات جامعه و روز است.لذا تبريک عرض می‌کنم. طلبش بودی يه سری هم به ما بزن!خيلی التماس دعا داريم.

daneshjoo

مرگ خمينی آن شيطان ملعون ضد ایرانی را به ملت شريف ايران تبريک می گويم

دوست شما

ازبرادران لغوگو خواهش ميکنم يا وارد اين سايت نشويد يا ادب را......چی ....رعايت کنيد

negar

با سلام و خسته نباشی می خواستم بپرسم نام مداح متن کسيت / و اين مداحی برای چه موقع است ؟ متشکرم

به سوی افق

با سلام گوهر خود را هويدا کن ، کمال اينست و بس خويش را در خويش پيدا کن ، کمال اينست و بس چند مي گويي سخن از درد و عيب ديگران خويش را اول مداوا کن ، کمال اينست و بس پند من بشنو ، بجز با نفس شوم بدسرشت با همه عالم مدارا کن ، کمال اينست و بس چون به دست خويشتن بستي تو پاي خويشتن هم به دست خويشتن وا کن ،کمال اينست و بس التماس دعا